Vlastný internetový obchod bez jediného riadku kódu a za pár minút 

Je jedno či chcete predávať jeden produkt alebo 10.000. Ak ste sa rozhodli, že je čas vstúpiť so svojími produktami na web a hľadáte riešenie, ste na správnom mieste. V nasledovných riadkoch vám prezradím, ako si vytvoríte vlastný internetový obchod bez toho, aby ste potrebovali vedieť programovať alebo hľadali web developera. 

Read more

7 najčastejších chýb, ktoré robíte na svojich stránkach 

Mať webovú stránku je dobrý nápad, pretože sa priblížite svojim potenciálnym zákazníkom, ale ak chcete mať dobrú webovú stránku je dôležité vyhnúť sa chybám, ktoré pri tvorbe stránky vznikajú. My Vám prinášame 7 najčastejších chýb, ktorých sa majitelia web stránok dopúšťajú.  

Read more

Spojte svoju stránku so sociálnymi sieťami 

Žiadny podnikateľ, ale ani nadšenec pre webové stránky (napríklad bloger) by nemal sociálne siete podceňovať. Sú veľmi efektívnym prostriedkom na komunikáciu s potenciálnymi zákazníkmi alebo čitateľmi.

Len na Facebooku sa nachádza skoro 2,5 milióna Slovákov a skoro 5 miliónov Čechov, čo nie je malý trh.

Okrem toho, vždy keď publikujete nový článok, nezabudnite ho zdieľať na svojej firemnej stránke na Facebooku. Dozvie sa tak o ňom viac potenciálnych zákazníkov. Okrem toho môžete tiež podporiť propagáciu príspevku pár eurami tak, aby sa dostal medzi viac potenciálnych čitateľov.

Read more

3 tipy ako zaujať návštevníka webu do pár sekúnd 

Existuje veľké množstvo teórii a výskumov, ktoré hovoria o tom, ako dlho návštevník na stránke ostane. V konečnom dôsledku je výsledok taký, že väčšinou je to menej ako minúta a dokonca v drvivej väčšine prípadov menej ako pol minúty. Každý návštevník webu dnes nečíta - iba "skenuje očami". Prezerá obrázky a nadpisy. Ak ho niečo zaujme až vtedy sa pristaví a číta ďalej. Preto máte len pár sekúnd na to, aby ste zaujali. Ak ste nestili.. čas vypršal.

Read more

Ako dať vedieť vyhľadávačom, že existujete 

Vytvorili ste si novú webovú stránku a stále sa neviete nájsť v Googli alebo v inom vyhľadávači? Nie je dôvod na paniku! Každý vyhľadávač indexuje milióny stránok, určite sa dostane aj k vašej. Vždy je však možnosť, ako mu v tom pomôcť.

Najprv si povieme, ako môžete pomôcť vyhľadávaču priamo. To znamená, že vložíte odkaz na vašu webovú stránku priamo do vyhľadávača a tým výrazne urýchlite jej indexáciu a zobrazenie vo vyhľadávači.

Read more

4 + 1 výhody, prečo je dobré mať vlastnú webovú stránku 

Chcete webovú stránku, ale ešte nie ste úplne presvedčený? Stále váhate či sa to oplatí alebo nie? Možno Vám pri rozhodovaní pomôže pár výhod, ktoré ponúka vlastná webová stránka. Všetci dobre vieme, že internet je najväčšie využívané médium na komunikáciu nie len medzi sebou, ale aj medzi predávajúcimi a kupujúcimi. Existuje síce mnoho rôznych portálov, ktoré ponúkajú možnosť vlastnej inzercie alebo reklamy, ale nič sa nevyrovná vlastnej webovej stránke, ktorú si sami manažujete a dávate do nej len minimálne náklady. Prečo teda mať vlastnú webovú stránku? 

Read more

7 častých SEO chýb na stránkach, ktoré často robíme

Mnohé SEO chyby na stránkach vznikajú jednoducho z dôvodu nedostatočnej vedomosti alebo iba lenivosti. A pritom je veľmi jednoduché ich odstrániť alebo napraviť. Pozrite sa na nasledovných 7 chýb a zamyslite sa nad tým, či ich robíte aj vy.

Read more
View more